Kosmetyki

Kosmetyki do opalania Australian Gold – dostępne w salonach „Capri”


kosmetyki do opalania

 

Aby pięknie się opalić musisz przygotować Twoją skórę na przyjęcie promieni UV, chronić ją w trakcie opalania, następnie nawilżać, umożliwiając jednocześnie uzyskanie naturalnej brązowej opalenizny. Tylko zdrowa i dobrze odpowiednio zadbana skóra najlepiej przyjmuje promieniowanie UV.

Na tym właśnie polega zasada działania kosmetyków do opalania Australian Gold – dostarczamy ciału najlepszych składników, które dbają o naturalną równowagę zdrowo opalonej skóry. Rezultaty stosowania kosmetyków do opalania ze składnikami odżywczymi to wzrost skuteczności każdej sesji opalania o 30% – 40%, zależnie od rodzaju i stanu skóry!

Balsamy do opalania w solarium Australian Gold stworzone są na bazie wyselekcjonowanych i innowacyjnych składników, dbających o najlepszą kondycje skóry oraz chroniących skórę przed utratą nawilżenia, wolnymi rodnikami. Dodatkowo składniki najlepszych kosmetyków zabezpieczają skórę przed efektami starzenia się.

 

kosmetyki do opalania capri salon

 


Przykładowe kosmetyki Australian Golden:

Kiss Kiss Bronze Bronze

Egzotyczny przyspieszacz opalania z rodzimymi australijskimi olejkami oraz witaminami A i E.
Naturalna formuła opalająca, która sprawia, że opalenizna jest ciemniejsza, skóra szybciej sie opala i kolor dłużej się utrzymuje

kosmetyki do opalania

Naturally Golden

Naturalny intensyfikator zwiększający zdolność skóry do opalania się. Wyjątkowa moc opalania dla wrażliwej skóry.
Bezzapachowy! Idealny dla wrażliwej skóry. Bronzery aktywujące opaleniznę, które nie zawierają DHA.

kosmetyki do opalania

 

Heart’s Desire

Poczwórny bronzer ze składnikiem tingle oraz fantastyczną formułą przeciw- zmarszczkową i modelującą.
cztery substancje brązujące pogłębiające kolor opalenizny o natychmiastowy efekcie, utrzymującym się do 8 dni.

 

 

kosmetyki do opalania ciała

Sun Dreams

Czterokrotny bronzer z ekstraktem z konopi indyjskich oraz formułą antyzmarszczkową i ujędrniającą. Formuła SunDreams zawiera ekstrakty zapewniające natychmiastową opaleniznę oraz głęboko opalające bronzery DHA o zwiększonej trwałości koloru.

kosmetyki gold do ciała capri

 

 


 

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić przyjazność dla użytkownika. Użytkownik wyraża zgodę na dalsze korzystanie ze strony internetowej.